-85%






Оправа унісекс для окулярів Vision by Conran CRN 7007 col. 102
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа для окулярів Vision by Conran модель CRN 7007 col. 102.
Є дірочки в завушниках для мотузки.
У 1978 році перша колекція Jasper побачила світ. Фірмовий художній стиль модельєра полягає у поєднанні класичної англійської елегантності з зухвалими деталями. Після закінчення школи мистецтва та дизайну Parsons у Нью-Йорку Конран запустив свою люксову колекцію жіночого одягу. На той момент йому було лише 20 років. Сучасний крій та чисті лінії цієї колекції стали фундаментом його модного будинку, який згодом почав випускати чоловічий одяг за індивідуальними замовленнями, весільні вбрання, окуляри, а також товари для дому та інтер'єру.
Джаспер Конран удостоєний безлічі премій та нагород, зокрема – Найкращий британський дизайнер року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasper Conran |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Прямокутна |
| Загальна ширина | 127 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 26 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 660 ₴
