-68%










Оправа для окулярів чоловіча Tom Ford TF5542-B 001 Блюблокери Blueblocker
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Tom Ford модель TF5542-B 001.
100% оригінал!
Оправа була на вітрині і може мати сліди примірок, з огляду на це продаються зі значною знижкою.
В оправі встановлені лінзи, що захищають від шкідливого синього світла. За допомогою таких лінз можна знизити навантаження на очі при використанні гаджетів та моніторів і також покращити якість сну.За необхідності лінзи можуть бути замінені на будь які інші.
Ціна вказана без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані фірмовим чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tom Ford |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Міст | 22 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 5 600 ₴

