-60%








Оправа чоловічі для окулярів Marc Jacobs Marc 605 2W8 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Marc Jacobs модель Marc 605 2W8.
100% оригінал!
Ціна вказана без чохла, за додаткові 400грн. можуть бути комплектовані чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Сірий |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 3 400 ₴
