-50%










Оправа чоловіча для окулярів Marc Jacobs Marc 685 807 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Marc Jacobs модель Marc 685 807.
100% оригінал!
Ціна вказана без чохла, за додаткові 400грн. можуть бути комплектовані чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 4 250 ₴

