-60%








Оправа для окулярів чоловіча BOSS Hugo Boss 1383 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа BOSS Hugo Boss модель BOSS 1383.
100% оригінал!
Завушники з флекс-системою.
Поставляються без футляру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hugo Boss |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 39 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 3 800 ₴
