-55%








Оправа для окулярів чоловіча BOSS Hugo Boss 1350/F PJP Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hugo Boss |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 49 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Міст | 21 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 4 275 ₴
