-60%








Оправа для окулярів чоловіча HUGO Hugo Boss HG1154 FLL Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа HUGO Hugo Boss модель HG1154 FLL.
100% оригінал!
Завушники з флекс-системою.
Поставляються без футляру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hugo Boss |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 3 800 ₴
