-62%








Оправа для окулярів чоловіча HUGO Hugo Boss HG1126 7C5 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hugo Boss |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 3 610 ₴
