-65%










Оправа для окулярів жіноча Donna Karan DO3002 717 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DKNY |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Авіатор |
| Колір | Золотистий |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Міст | 14 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 2 975 ₴
