-67%










Оправа для окулярів жіноча Prada VPR17Z 15J-1O1 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Prada модель VPR17Z 15J-1O1 .
100% оригінал!
Вітринний примірник.
Ціна вказана за окуляри без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані фірмовим чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prada |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Рожевий |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 4 950 ₴
