




Окуляри сонцезахисні унісекс illesteva Veneto C9 Hand made in Italy
Окуляри illesteva модель Veneto C9.
Зроблено вручну в Італії.
Illesteva – незалежний бренд окулярів з Нью-Йорка та виробництвом в Італії та Франції. У назві обіграно ім'я героїні культового фільму «Касабланка» Ільзи Лунд та прізвище Луїджі Естеви, майстра італійської фабрики, з яким співпрацює бренд. Колекції оптики розробляються у Нью-Йорку. Окуляри Illesteva уособлюють стиль та темп життя цього міста – енергійний, зухвалий, яскравий. Творці марки поєднують у своїх окулярах соковиті фарби та бездоганну якість. Саме тому всі вироби Islesteva виготовляються в Італії на провідних сімейних виробництвах.
Над кожним екземпляром артизани працюють до 90 днів, здійснюючи близько 50 ручних операцій, таких як ручне змішування ацетату (ось чому немає двох ідентичних оправ Illesteva з ацетату). Серед знаменитих шанувальниць марки також є співачка Бейонсе, моделі Джіджі Хадід і Кара Делевінь.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 49 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 23 мм |
| Бренд | |
| Виробник | Illesteva |
- Ціна: 4 600 ₴




