




Оправа для окулярів унісекс Ray Ban RB3547V 2500 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Ray Ban модель RB3547V 2500.
100% оригінал!
Ціна вказана без чохла, за додаткові 500грн. можуть бути комплектовані чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Золотистий |
| Загальна ширина | 137 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 39 мм |
| Міст | 21 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 7 300 ₴
