-60%










Оправа для окулярів жіноча Victoria Beckham VB2679 234 Оригинал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victoria Beckham |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 5 520 ₴


