-62%










Оправа для окулярів жіноча Lacoste L2944 210 Оригинал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Lacoste модель L2944 210.
100% оригінала!
Ціна вказана без чохла, за додаткові 300грн. можуть бути комплектовані чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacoste |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 3 040 ₴


