-65%










Оправа для окулярів жіноча Dolce&Gabbana DG3258 911 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Dolce&Gabbana модель DG3258 911.
Оригінал 100%.
Ціна вказана без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані чохлом, паспортом та серветкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolce&Gabbana |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Кішка |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 4 550 ₴
