-55%










Оправа для окулярів чоловіча Burberry 1372 1007 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Burberry модель 1372 1007.
100% оригінал!
Вітринний примірник, без дефектів.
Зроблені в Італії.
Ціна вказана за окуляри без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Burberry |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 152 мм |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
- Ціна: 5 805 ₴
