-50%










Окуляри сонцезахисні жіночі Grey Ant Heuman С1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри сонцезахисні Grey Ant модель Heuman С1.
оригінал 100%.
Виготовлені в Італії.
Вінтаж 90-х років випуску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grey Ant |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 27 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 4 100 ₴



