




Оправа для окулярів унисекс Retrosuperfuture Numero 121 Q2P Оригінал Handmade in Italy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Retrosuperfuture модель Numero 121 Q2P.
Оригінал 100%.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Міст | 20 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Бренд | |
| Виробник | Retrosuperfuture |
- Ціна: 9 200 ₴





