-50%










Окуляри солнцезахисні чоловічі Under Urmour UA Kickoff 0MXZ0 Оригинал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри Under Urmour модель UA Kickoff 0MXZ0.
Оригінал - 100% !
Зелені лінзи із синім дзеркальним напиленням.
Поставляються без футляру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emporio Armani |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Зелений |
| Колір | Синій |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 62 мм |
| Висота лінзи | 41 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 13 мм |
- Ціна: 3 000 ₴
