




Оправа для окулярів чоловіча Oakley OX8105-2252 Pitchman R Оригінал
Оправа Oakley модель OX8105-2252 Pitchman R.
100% оригінал!
Окуляри були на вітрині і можуть мати незначні сліди примірок (незначні подряпини на тестових лінзах та завушниках), але нічого суттєвого.
Ціна вказана без чохла, за додаткові 500грн. можуть бути комплектовані чохлом.
- Оправа виготовлена з матеріалу O Matter ™ - це фірмовий, легкий і високоміцний нейлоновий композит Oakley для оправ. Він на 25% легший за ацетат, стійкий до екстремальних температур, ударостійкий і забезпечує комфорт при тривалому носінні. Матеріал гнучкий, але не деформується, ідеально підходить для спорту.
- Шарніри HOLLOWPOINT™.
Натхненні мотоциклетними колесами без маточок, шарніри Hollowpoint™ мають автономний пружинно-кулачковий механізм та внутрішній поршень, демонструючи елегантний мінімалістичний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oakley |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 4 480 ₴





