-70%










Оправа для окулярів чоловіча Nike 7280 422 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Nike модель 7280 422.
100% оригінал!
Окуляри були на вітрині і можуть мати незначні сліди примірок (незначні подряпини на тестових лінзах та завушниках), але нічого суттєвого.
Поставляються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Загальна ширина | 136 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Міст | 20 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 3 480 ₴
