-68%










Оправа для окулярів чоловіча Nike 8153 073 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Nike модель 8153 073.
100% оригінал!
Поставляються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Міст | 15 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 3 712 ₴

