-55%










Оправа для окулярів жіноча Isabel Marant IM0176 807 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Isabel Marant модель IM0176 807.
Оригінал 100%.
Постачаються без чохла.
Isabel Marant - культовий французький люксовий бренд, заснований дизайнером Ізабель Маран у Парижі (1994 р.). Бренд славиться своїм «паризьким шиком», богемним стилем (бохо), невимушеністю, використанням бахроми та етнічних мотивів. Філософія марки - комфорт, впевненість та практичність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isabel Marant |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Кішка |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 38 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 5 400 ₴



