-60%










Окуляри сонцезахисні жіночі Isabel Marant IM0173/S 7AP3X Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Isabel Marant модель IM0173/S 7AP3X.
100% оригінал!
Окуляри були на вітрині і можуть мати незначні сліди примірок, але нічого суттєвого.
Постачаються без чохла.
Isabel Marant - культовий французький люксовий бренд, заснований дизайнером Ізабель Маран у Парижі (1994 р.). Бренд славиться своїм «паризьким шиком», богемним стилем (бохо), невимушеністю, використанням бахроми та етнічних мотивів. Філософія марки - комфорт, впевненість та практичність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isabel Marant |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Білий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Загальна ширина | 150 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 24 мм |
- Ціна: 5 400 ₴

