




Оправа для окулярів жіноча ETRO 0018 2LF Оригінал
Оправа ETRO модель 0018 2LF.
Оригінал 100%.
Оправа виготовлена з поліаміду.
Постачаються без чохла.
Колекція окулярів ETRO "Paisley" втілює один з найвідоміших стильових кодів будинку: однойменний візерунок "Пейслі". Відомий своїми вишуканими тканинами, будинок переосмислив цей позачасовий мотив у безлічі захоплюючих форм та колірних виразів; ці сонцезахисні окуляри демонструють цей мотив у вигляді вишуканого гравіювання на внутрішній частині прозорих кольорових дужок.
Etro - італійський модний будинок класу люкс, заснований в 1968 Джероламо Етро. Бренд відомий фірмовим візерунком «Пейслі» (індійський огірок), яскравими принтами, етнічними мотивами та високою якістю натуральних тканин. Etro виробляє одяг, аксесуари, парфумерію та предмети інтер'єру.
Ключові особливості бренду Etro:
• Стиль: Поєднання класики, аристократизму та богемного шику, часто з використанням яскравих, екзотичних мотивів.
• Пейслі – фірмовий орнамент, який став візитною карткою будинку та асоціюється з брендом у всьому світі.
• Філософія: Свобода самовираження, любов до культурної спадщини та подорожей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETRO |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кішка |
| Колір | Бордовий |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 39 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 4 200 ₴


