




Окуляри сонцезахисні жіночі ETRO 0028/S 086HO Оригінал
Окуляри сонцезахисні ETRO модель 0028/S 086HO.
100% оригінал!
Лінзи 1-ї категорії затемнення.
Поставляються без чохла.
Ці жіночі сонцезахисні окуляри ETRO з колекції "Bold Pegaso" відрізняються унікальним дизайном дужок: яскраві лаковані елементи надають оправі дорогоцінного блиску, а металеве оздоблення у вигляді міфічного Пегаса - символу міланського модного будинку - доповнює загальний вигляд окулярів.
Etro - італійський модний будинок класу люкс, заснований в 1968 Джероламо Етро. Бренд відомий фірмовим візерунком «Пейслі» (індійський огірок), яскравими принтами, етнічними мотивами та високою якістю натуральних тканин. Etro виробляє одяг, аксесуари, парфумерію та предмети інтер'єру.
Ключові особливості бренду Etro:
• Стиль: Поєднання класики, аристократизму та богемного шику, часто з використанням яскравих, екзотичних мотивів.
• Пейслі – фірмовий орнамент, який став візитною карткою будинку та асоціюється з брендом у всьому світі.
• Філософія: Свобода самовираження, любов до культурної спадщини та подорожей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETRO |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 1 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 38 мм |
| Загальна ширина | 148 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 6 500 ₴
