




Окуляри сонцезахисні жіночі ETRO 0016/G/S KB79O Оригінал
Окуляри ETRO модель 0016/G/S KB79O.
100% оригінал!
Оправа виготовлена з поліаміду.
Постачаються без чохла.
Колекція окулярів ETRO "Paisley" втілює один з найвідоміших стильових кодів будинку: однойменний візерунок "Пейслі". Відомий своїми вишуканими тканинами, будинок переосмислив цей позачасовий мотив у безлічі захоплюючих форм та колірних виразів; ці сонцезахисні окуляри демонструють цей мотив у вигляді вишуканого гравіювання на внутрішній частині прозорих кольорових дужок.
Etro - італійський модний будинок класу люкс, заснований в 1968 Джероламо Етро. Бренд відомий фірмовим візерунком «Пейслі» (індійський огірок), яскравими принтами, етнічними мотивами та високою якістю натуральних тканин. Etro виробляє одяг, аксесуари, парфумерію та предмети інтер'єру.
Ключові особливості бренду Etro:
• Стиль: Поєднання класики, аристократизму та богемного шику, часто з використанням яскравих, екзотичних мотивів.
• Пейслі – фірмовий орнамент, який став візитною карткою будинку та асоціюється з брендом у всьому світі.
• Філософія: Свобода самовираження, любов до культурної спадщини та подорожей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 24 мм |
- Ціна: 5 980 ₴




