




Окуляри сонцезахисні жіночі ETRO 0002/S 8079O Оригінал
Окуляри сонцезахисні ETRO модель 0002/S 8079.
100% оригінал!
Поставляються без чохла.
Колекція "ETRO Tailoring", що відображає сучасну та еклектичну сутність Будинку моди, майстерно поєднує у собі надлегкі передні частини та трикутні завушники у стилі ретро, створюючи привабливу гру обсягів та пропорцій. Оправи, виготовлені з високоякісного ацетату з однотонним, градієнтним або візерунковим оздобленням.
Etro - італійський модний будинок класу люкс, заснований в 1968 Джероламо Етро. Бренд відомий фірмовим візерунком «Пейслі» (індійський огірок), яскравими принтами, етнічними мотивами та високою якістю натуральних тканин. Etro виробляє одяг, аксесуари, парфумерію та предмети інтер'єру.
Ключові особливості бренду Etro:
• Стиль: Поєднання класики, аристократизму та богемного шику, часто з використанням яскравих, екзотичних мотивів.
• Пейслі – фірмовий орнамент, який став візитною карткою будинку та асоціюється з брендом у всьому світі.
• Філософія: Свобода самовираження, любов до культурної спадщини та подорожей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 53 мм |
| Загальна ширина | 150 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 18 мм |
- Ціна: 6 500 ₴



