-50%








Окуляри сонцезахисні жіночі Vogue VO5564-S W44/87
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Vogue модель VO5564-S W44/87.
Оригінал 100%.
Ціна вказана без чохла, за додаткові 250грн. можуть бути укомплектовані фірмовим чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vogue |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 49 мм |
| Загальна ширина | 137 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 17 мм |
- Ціна: 2 900 ₴
