-60%










Оправа для окулярів чоловіча Carrera CA857/CS 00399 + сонцезахисна накладка 2в1 Поляризаційні Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Carrera модель CA857/CS 00399.
100% оригінал!
Окуляри були на вітрині і можуть мати незначні сліди примірок, але нічого суттєвого.
У комплекті поляризаційна сонцезахисна накладка Clip-On (магнітна накладка), що дозволяє миттєво перетворити оправу для зору на сонцезахисні окуляри. Оправа має прямокутну форму, виготовлена із легкого поліаміду.
Ціна вказана без чохла, за додаткові 400грн. може бути комплектована фірмовим чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrera |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 36 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 2 960 ₴

