-67%










Окуляри солнцезахисні чоловічі Emporio Armani EA4216U 5344/5A Оригинал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри Emporio Armani модель EA4216U 5344/5A.
Оригінал - 100%!
Окуляри обладнані шорами.
Окуляри були на вітрині і можуть мати незначні сліди примірок, але нічого суттєвого.
Ціна вказана за оправу без чохла, за додадкові 400грн. можуть бути комплектовані чохлом.
Бренд Armani відомий кожному у всьому світі, а його засновник – італієць Джорджіо Армані, є культовим дизайнером.
Лінія "Emporio Armani" розрахована на молодих і динамічних людей, які віддають перевагу спортивному стилю.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emporio Armani |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Білий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 153 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 3 300 ₴



