




Оправа для окулярів чоловіча Tommy Hilfiger TH2118/S 807K1 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tommy Hilfiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Міст | 20 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 6 600 ₴
