-55%










Окуляри сонцезахисні чоловічі Tommy Hilfiger TH2088/S FLLKU Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Tommy Hilfiger TH2088/S FLLKU.
100% оригінал!
Зроблені з біополіаміду.
Поставляються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tommy Hilfiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Синій |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 19 мм |
- Ціна: 2 700 ₴



