-60%










Оправа для окулярів чоловіча David Beckham DB7020/Flat 7С5 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Beckham |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Міст | 21 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 4 800 ₴

