-55%










Окуляри сонцезахисні чоловічі David Beckham DB7000/S Flat 36MHA Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри David Beckham модель DB7000/S Flat 36MHA.
Ооригінал 100%.
Поставляются без чехла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Beckham |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 22 мм |
| Колір оправи | |
| Цвет оправы | Прозрачный |
- Ціна: 5 400 ₴



