-55%










Оправа для окулярів жіноча Dolce&Gabbana DG3372 502 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Dolce&Gabbana модель DG3372 502.
Оригінал 100%.
В комплекті: чохол, серветка, паспорт, коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolce&Gabbana |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Кішка |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Міст | 20 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 5 850 ₴
