-60%










Оправа для окулярів унісекс Garrett Leight Riley Coft Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Dolce&Gabbana модель DG3374 502.
Оригінал 100%.
Ручна робота.
Ацетат вищої якості.
В комплект входять ексклюзивна серветка і чохол.
Garrett Leight – бренд сонцезахисних окулярів, заснований у 2010 році в Лос-Анджелесі.
Garrett Leight - це найвища якість та увага до найдрібніших деталей, які разом створюють сміливий, але водночас лаконічний дизайн.Оправи виготовляються вручну з використанням унікальних ацетатів. Класичні моделі, які поєднують бездоганну майстерність, позачасовий шик та каліфорнійську естетику швидко знайшли прихильників серед голлівудських зірок та стали синонімом невимушеного стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Ширина лінзи | 48 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Міст | 22 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 6 320 ₴





