-53%










Оправа для окулярів жіноча Dolce&Gabbana DG3374 502 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Dolce&Gabbana модель DG3374 502.
Оригінал 100%.
В комплекті: чохол, серветка, паспорт, коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolce&Gabbana |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Коричневий |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 6 110 ₴
