-72%










Окуляри солнцезахисні жіночі Garrett Leight Jacqueline SVST Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Garrett Leight модель Jacqueline SVST.
Оригінал.
Ацетат вищої якості.
Постачаються без чохла.
Garrett Leight – бренд сонцезахисних окулярів, заснований у 2010 році в Лос-Анджелесі.
Garrett Leight - це найвища якість та увага до найдрібніших деталей, які разом створюють сміливий, але водночас лаконічний дизайн.Оправи виготовляються вручну з використанням унікальних ацетатів. Класичні моделі, які поєднують бездоганну майстерність, позачасовий шик та каліфорнійську естетику швидко знайшли прихильників серед голлівудських зірок та стали синонімом невимушеного стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
| Бренд | |
| Виробник | Garrett Leight |
| Колір | |
| Колір оправи | Прозорий |
- Ціна: 4 480 ₴

