-60%










Окуляри солнцезахисні жіночі Balenciaga BB0160s 002 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонце захисні окуляри Dsquared модель D2 0096/S ACIHA.
Окуляри були на вітрині і можуть мати мікропомарочки, але нічого суттєвого.
Поставляються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Синій |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 17 мм |
- Ціна: 6 400 ₴



