-60%










Окуляри сонцезахисні жіночі Gucci GG0898S 001 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Gucci модель GG0898S 001.
Оригінал 100%.
Окуляри з лінійки Holywood Forever.
Постачаються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 64 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 19 мм |
| Форма | |
| Форма | Котяче око |
- Ціна: 12 320 ₴





