-65%










Окуляри сонцезахисні унісекс Tom Ford TF841 16А Brady Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Tom Ford модель TF841 16А Brady.
Оригінал 100%.
Біколорна сіро-рожева лінза.
Окуляри були на вітрині і можуть мати незначні сліди примірок, але нічого суттєвого.
Ціна вказана без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tom Ford |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Червоний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 64 мм |
| Висота лінзи | 55 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 8 мм |
- Ціна: 6 475 ₴

