-60%










Окуляри солнцезахисні жіночі Dsquared D2 0096/S ACIHA Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонце захисні окуляри Dsquared модель D2 0096/S ACIHA.
Окуляри були на вітрині і можуть мати мікропомарочки, але нічого суттєвого.
Поставляються без чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dsquared2 |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 51 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 17 мм |
- Ціна: 4 400 ₴
