-70%










Окуляри сонцезахисні жіночі Chloe CE0015S 001 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри сонцезахисні Chloe модель CE0015S 001.
Оригінал 100%!
8px">Біколорна сіро-рожева лінза першою категорії затемнення (світла).
Постачаються без футляру.
Chloé — французький дім моди, що спеціалізується на випуску одягу прет-а-порте, аксесуарів і парфумерії класу люкс. Будинки моди Chloé вирізняють якості, що відповідають грецьким уявленням про красу — жіночність, теплота та природність, використання вільного крою з гарних і якісних тканин. Із загальним духом марки поєднані колекції різних аксесуарів, включно з оправами та сонцезахисними окулярами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chloe |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 1 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Висота лінзи | 62 мм |
| Загальна ширина | 148 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 16 мм |
- Ціна: 4 950 ₴

