-63%










Окуляри солнцезахисні чоловічі Burberry B4402-U 3001/55 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Burberry модель B4402-U 3001/55.
Оригінал 100%.
Сіре тонування лінзи зовні з синім дзеркальним напиленням.
Ціна вказана за окуляри без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Burberry |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 17 мм |
- Ціна: 5 550 ₴
