-60%










Окуляри сонцезахисні чоловічі Prada SPS A06 16X-7W1 Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Prada модель SPS A06 16X-7W1.
Оригінал 100%.
Ціна вказана за окуляри без чохла, за додаткові 600грн. можуть бути комплектовані фірмовим чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prada |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 16 мм |
- Ціна: 7 920 ₴
