-60%










Окуляри сонцезахисні жіночі Tiffany TF4210-D 8285/3C Оригінал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Tiffany модель TF4210-D 8285/3C.
Оригинал 100%.
Поставляются без чехла.
Tiffany & Co. — ювелірна транснаціональна компанія, заснована в 1837 році Чарльзом Льюїсом Тіффані і Джоном Ф. Янгом. Компанія Tiffany & Co. продає ювелірні вироби, срібло, фарфор, кришталь, канцелярське приладдя, парфуми, прикраси, аксесуар. Компанія славиться своїми предметами розкоші, особливо відомі її ювелірні вироби з діамантами. Tiffany & Co. позиціонує себе в якості арбітра смаку і стилю.
Tiffany - це легендарний бренд і значна емблема світового ювелірного ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiffany & Co |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 2 |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 17 мм |
- Ціна: 6 320 ₴
