




Оправа для окулярів жіноча Nui Milano 218 Тітан Vintage Made in Japan
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оправа Nui Milano модель 218.
Висока якість виготовлення та дуже цікавий декор.
Вінтажний екземпляр 90-х років.
Зроблені із титану в Японії.
Дуже цікава і рідкісна річ.
Поставляються без футляра.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Титан |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сріблястий |
| Загальна ширина | 134 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Міст | 15 мм |
| Довжина завушника | 133 мм |
| Бренд | |
| Виробник | Nui |
- Ціна: 2 000 ₴

