-70%










Оправа жіноча для окулярів Hoya ECO46M Made in Japan
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoya |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Жіноча |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Овальна |
| Колір | Золотистий |
| Загальна ширина | 139 мм |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
- Ціна: 3 150 ₴



