




Оправа унісекс для окулярів Seiko TS-1037 Made in Japan
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seiko |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Овальна |
| Колір | Золотистий |
| Загальна ширина | 133 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
- Ціна: 10 500 ₴

